Стало відомо, що в Росії заочно заарештували нардепа від "Народного фронту" Антона Геращенка, передає Корупція.Інфо

Прес-служба Басманного суду заявила, що депутату інкрімініркют покликав до тероризму і його публічне виправдання.

Популярне: 28 травня, День Святого Духа: Що не варто робити, щоб вам не мстилися потойбічні сили

«Басманний суд Москви 22 травня обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту щодо Геращенка Антона Юрійовича, обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.205.2 КК РФ (Публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, публічне виправдання тероризму або пропаганда тероризму, вчинена з використанням ЗМІ або Інтернету) "

Тепер Росія вимагатиме екстрадиції Геращенка в Росію. Його оголосили в междунродний розшук. Потрібно нагадати, що справа була відкрита ще три роки тому, коли Антон закликав розкрити інформацію про російських солдатів в Сирії. Саме цей заклик в Кремлі порахували терористичним.

Сам нардеп уже відреагував на своє затримання на своїй сторінці. Геращенко заявив, що його не лякають такі звинувачення.

Звичайно все це абсолютний брєд. То що роблять російські військові і найманці в Україні і в Сирії і є ні що інше як міжнародний державний тероризм. Історія вчить, що правда, добро, справедливість хоч не відразу, але торжествують. Рішення Басманного суду про моє заочний арешт, також як і спробу замаху на мене в минулому році, розцінюю, як високу оцінку моєї боротьби за захист інтересів народу України проти російської агресії.