пушилін

Ватажки "ДНР" створили добровільні загони "стукачів", які "полюють" на підприємців

Жителі Донецька, особливо ті, які займаються підприємництвом, заявили про те, що ватажки "ДНР" створили спеціальні загони "стукачів", про це донеччани пишуть в соціальних мережах, передає Корупція.Інфо.

"У самопроголошеній "Донецькій народній республіці" створені добровільні загони" стукачів ", які нишпорять по територіях підконтрольним бойовикам в пошуках підприємців, що умисно завищують ціни на свою продукцію", – пишуть жителі Донецька.

Це так званий "Народний контроль", який нібито покликаний стежити за ціноутворенням у "республіці" і штучно знижувати ціни, якщо вони здадуться йому завищеними.

Однак на ділі, за словами донеччан, виявляється, що "Народний контроль" просто "здає" неугодних бізнесменів. При цьому його представники вимагають у підприємців хабарі, і якщо ті відмовляються платити, загрожують скласти протоколи про завищення цін, за що покладені штрафи.

Створення "Народного контролю" та початок пошуків "внутрішніх ворогів" анонсував один з ватажків "ДНР" Денис Пушилін. За його словами, подібна практика активно використовувалася у радянські часи.