2

Російські військові на окупованому Донбасі залишають місця служби, розпивають алкоголь і вимагають відправити їх додому.

Про таку обстановку в лавах росіян доповідає Головне розвідувальне управління Міноборони, інформує Корупція Інфо

"З метою прискорення процесу розгляду рапортів на звільнення та повернення до Росії, російські військовослужбовці вдаються до демонстративного зловживання спиртними напоями, у т.ч. числі під час несення служби зі зброєю. 9 квітня ц.р. комендатурою м.Макіївка було затримано чотири військовослужбовця 5 омсбр, що самостійно залишили пости бойового чергування зі зброєю, розпивали спиртні напої, грубо порушували громадський порядок та під час затримання вимагали надати їм можливість повернутися додому живими", – йдеться в повідомленні.

Розвідка констатує масове звільнення росіян з армії з метою повернення додому.

"З огляду на небезпеку участі в активних бойових діях та поступове розуміння неминучості покарання за скоєння воєнних злочинів на тимчасово окупованих територіях сходу України, відмічаються факти масового звільнення військовослужбовців у підрозділах 1 (Комсомольське) та 5 (Макіївка) окремих мотострілецьких бригад 1 АК ЗС РФ", – зазначають у ГУР.