Російських туристів на курортах за кордоном видно за кілометр. Та й українці часто дивують своєю поведінкою, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Тіла знайшли на глибині 5 метрів: Історія трагічної загибелі братика і сестрички сколихнула всю Україну. Сльози заливають очі…


Саме  такі відпочивальники часто зустрічалися на популярних курортах Туреччини та Єгипту українському волонтеру Наталі Юсуповій.
Як пише жінка на своїй сторінці в Facebook, вона намагається оминати курорти, де можна побачити велику кількість росіян. В Туреччині, наприклад, вона відпочивала багато років тому. Вирішила туди поїхати і зараз. Та на велике розчарування Наталі, і по цей день нічого не змінилося.
Туристи все також багато "п'ють тоннами та  жруть, як з голодовки".

Крім того, поведінка деяких туристів в готелях просто неприпустима. Юсупова розповіла, як діти росіян ударили її м’ячем біля басейну, а батьки замість того, щоб вибачитися просто нагрубили.

"А вести себе як бидло неприпустимо! А мат по російськи чутно всюди !! І діти і дорослі, не соромлячись! Одягнуть дольче і луівіттони, а мат як зі смітника. Потім ображаємося, що європейці зарозумілі, нічого подібного! Ведіть себе як Люди і будуть Вас поважати і ставитися", – підсумувала Наталя.