Добровольці батальйону "Айдар" з власної волі пішли захищати країну від ворога, однак останнім часом їх репутацію сильно спаплюжили, передає Корупція.Інфо.

Саме "айдарівці" були одними з перших, хто взявся боронити країну від агресора у 2014 році. Але згодом ім’ям батальйону почали прикриватись різні авантюристи, дискредитуючи як батальйон, так і увесь добровольчий рух.

Ще з часів Майдану в "Айдар" увійшли патріоти з усієї України, багато з них – вихідці з Донбасу.

Наприклад, боєць Петро Моругін до війни хлопець був успішним підприємцем на Донеччині. Завжди прагнув справедливості і шукав правди. Намагався боротися за ті самі європейські цінності, які згодом відстоював Майдан.

У батальйоні воюють не лише українці, але і чоловіки із сусідніх країн. Давід з Грузії приїхав в Україну добровольцем півтора роки тому. Не лише через те, що у країн спільний ворог, але й тому, що як професійний військовий бачив слабкі місця в нашій обороні. Але чоловік переконаний, що правда обов’язково переможе.

Під час так званого перемир'я єдиною розвагою для бійців є книги та гра в шашки. Ігри допомагають бійцям відпочивати психологічно. Командири перконують, що там, де гарний моральний настрій, з дисципліною теж все гаразд.