Південний офіс Держаудитслужби перевірив Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, повідомляє Корупція Інфо

Як повідомляє кореспондент Української Служби Інформації з посиланням на прес-службу відомства, ревізія торкнулася використання коштів, виділених з держбюджету на компенсацію середнього заробітку мобілізованих працівників, а також на надання щомісячної адресної допомоги переселенцям із зони АТО.

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради зайво виплатив переселенцям із зони АТО більше 3 млн 157 тис. грн щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання.

У відомстві повідомили, що це сталося через те, що переселенці надали до Департаменту недостовірну інформацію про наявність у них та членів їх сімей іншого житла, не перебуває на тимчасово окупованій території України, суми коштів на депозитних банківських рахунках і не повідомили про зміну обставин, що впливають на призначення їм допомоги.

Крім того, керівники 5-ти установ та організацій не повернули до державного бюджету компенсації середнього заробітку 
мобілізованих працівників в цілому на суму 281 тис. грн, яку вони отримали і не використовували за призначенням у 2015 році.

Госаудитслужба повідомила про факти порушення фінансової дисципліни Одеському міському голові і направила матеріали ревізії в Службу безпеки України в Одеській області.