28 серпня активісти Львова зібралися на акцію протесту проти вторгнення Росії на територію України. Ось що з цього вийшло:

Розпочалося дійство пізніше, ніж оголошувалося. На місці були присутні активісти ЛОГО «Патріот України» та соціал-національної асамблеї по один бік, та активісти ГФ «Рабів до раю не пускають», «Автосотня», «Варта1», «Самооборона Львова», та інші ГО. Також на акцію прибув начальник ГУ МВС України у Львівській області Дмитро Загарія.

 
Як і минулого разу на акції громадські організації розділилися на два табори – активніші, які прагнули якщо не спалити чи ліквідувати це консульство, то хоча б познімати російську окупаційну символіку.

Основною темою суперечок було обговорення наслідків можливих дій активістів СНА. Звісно ж, не обійшлося без спекулювання на темі поранених та вбитих солдатів та добровольців. Також популярністю у більш ліберальної частини активістів було: "А ти в АТО був!? А чому ти не воюєш?". Коли ці ж запитання ставили їм, тема розмови різко мінялася. Спершу словесні перепалки ні до чого не доводили.

Задля розрядки обстановки один із активістів автосотні запропонував розмалювати стіни будівлі у кольори державного прапору України. Діставши 2 балончики з фарбою, люди взялися за діло.Опісля, суперечки продовжилися, проте, через пів години активісти таки «скрутили перші 2 шурупа з таблички «Генеральне консульство Російської Федерації», ще через годину суперечок між активістами табличку таки зняли.

Також було кілька спроб проникнути на територію консульства, та таки зірвати прапор Росії із флагштоку, проте міліціонери таки зуміли завадити активістам це зробити. Надиво, міліція стягнула чималі активи на цю акцію. Хтось з активістів повідомив, що бачив львівський "Беркут" на Погулянці.

Наша команда одразу ж направилися туди, щоб перевірити цю інформацію. Одіозні правоохоронці заховалися настільки далеко, що знайти їх вдалося лише з другої спроби. Пройшовши два кола на цьому районі, ми упізнали спецпідрозділ. Чимала кількість правоохоронців очікували на невідомо що… Їх було 2 автобуси, 2 позашляховики та 1 мікроавтобус. 

У цей час біля консульства Росії активісти почали закидувати будівлю яйцями та скандувати всім відомі гасла. Повторивши процедуру обкидання сільськогосподарською продукцією території російського консуляту, активісти ще посперечалися між собою та розійшлися.

Марвін