У 2019 році в Україні підвищився середній розмір допомоги з приводу тимчасової втрати працездатності, повідомляє прес-служба Фонду соціального страхування України.

Зокрема, на фінансування допомоги з приводу тимчасової втрати працездатності у минулому році було виділено майже 10 мільярдів гривень. Отримали допомогу майже 2.2 мільйони українців. А середній розмір допомоги з приводу тимчасової втрати працездатності у 2019 році становив 281.4 гривні за кожен день на лікарняному, що більш, ніж на чверть більше, ніж у 2018 році.

Також у Фонді соцстраху нагадали, що допомогу з приводу тимчасової втрати працездатності можна отримати у випадку захворювання або травми, які не пов’язані з нещасними випадками на виробництві, необхідності догляду за хворою дитиною або членом родини, догляду за дитиною до трьох років або дитиною-інвалідом до 18 років, карантину, тимчасового переведення на більш легшу роботу із зниженням оплати праці, протезування та перебування на реабілітації після перенесених захворювань або травм.

Нагадуємо, що в Україні розробляють нові Трудовий кодекс та проект закону про працю.