готель

Депутати Львівської міської ради 42 голосами списали 27 млн грн для ПАТ «Європейський Дім» (готель «Леополіс») на вулиці Шевській, які воно мало сплатити до бюджету.

Будинки на вулиці Шевській у Львові, що належать ПАТ «Європейський Дім».

Про це повідомив кореспондент «Вголосу», передає Корупція Інфо

Фактично, міська рада ухвалила зарахувати приватному акціонерному товариству «Європейський Дім» вартість невідокремлювальних поліпшень об’єкта оренди в сумі 27 454 400,00 грн (двадцять сім мільйонів чотириста п’ятдесят чотири тисячі чотириста гривень) 00 коп., у тому числі ПДВ, здійснених у процесі ліквідації аварійного стану, реставрації та реконструкції з пристосуванням приміщень будинків №14, 14-а, 16 на вул. Шевській у м. Львові під II чергу готельного комплексу, при приватизації об’єкта способом викупу.І зарахувала цю суму в оплату за цим договором.

Свої голоси за ухвалу віддали здебільшого депутати від «Самопомочі», БПП і «Громадянської позиції». Як зазначив перед голосуванням «свободівець» Андріян Гутник, ті, хто голосував за цей документ, мали б стати об’єктами розслідування Антикорупційного комітету і ГПУ.

Нагадаємо, фракція ВО «Свобода» звернулася до колег-депутатів з проханням не підтримувати списання 27 млн грн для ПАТ «Європейський Дім» на вулиці Шевській: фактично депутатам запропонували за безцінь віддати приміщення для комерційної діяльності в центрі міста.