Львів вважається дуже гарним і культурним містом. Але і у нього є свої негативні сторони.

Львів — ідеальне туристичне місто. Охайні вулички, відремонтовані будинки, численні розважальні заклади. Але за красивим фасадом Площі Ринок ховаються безлад та руйнування.

Біда всіх міст і сіл – ігнорування ремонту будівель у самому місті. До нас прийшло повідомлення від одного львів’янина який розповів, про проблему, на яку закриває очі влада.

“Прошу посприяти пришвидшенню ремонтних робіт в 4-й поліклініці, що знаходяться за адресою вул.Фредра 2. Згідно з написом на табличці ремонт можна чекати і до червня (ще 9 місяців).
Лабораторія знаходиться аж на 4-му поверсі — для вагітних, стареньких та людей з травмами цей шлях по крутих сходах стає дуже важким. А людям з особливими потребами поліклініка на цей період взагалі недоступна. Можливо, як вирішення, бодай тимчасово, на час проведення ремонтних робіт, кабінет для забору аналізів перенести на 1-й поверх.” – йдеться у повідомленні.Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

І всі ваші свілини та відео будуть опубліковані на нашому сайті “Корупція Інфо” та ютуб-каналі.