с

Служба безпеки України припинила відразу три спроби ввезення на окуповані російськими бойовиками території Донбасу готівки і банківських карт для терористів ДНР.

В цілому контрабандисти намагалися переправити до захоплених районів Сходу України більше двох мільйонів рублів і майже 500 тисяч гривень. передає Корупція Інфо з посиланням на прес-службу СБУ.

"Правоохоронці затримали легковик у пункті пропуску Зайцево в Артемівському районі. При огляді були виявлені приховані від контрольних служб більше ста тисяч гривень і шістнадцять банківських карток", – розповіли в СБУ.

Крім того, водій іншого автомобіля, зупиненого співробітниками спецслужби в тому ж пункті пропуску, планував ввезти на окуповану територію один мільйон сто тисяч російських рублів.Ще одного прихильника терористів українські силовики перехопили біля Маріїнки.

"На блокпосту Мар'їнка Донецької області правоохоронці зупинили легковий автомобіль жителя області. Чоловік намагався приховано перемістити через лінію розмежування мільйон рублів і майже 350 тисяч гривень", – додали у відомстві.

Триває перевірка походження грошей та встановлення їх одержувачів на тимчасово контрольованих бойовиками територіях.

 с с2‡агрузка...