1

Співробітники Служби безпеки викрили керівництво одного з районних відділів поліції Рівненської області у "кришуванні" незаконного видобутку бурштину.

Як повідомили у СБУ, в одному з урочищ наряд поліції виявив групу "старателів", які трьома мотопомпами видобували бурштин, інформує Корупція Інфо"Правоохоронці викликали підкріплення, натомість їм зателефонували заступник та начальник райвідділу і наказали залишити місце видобутку. Поліцейські відмовилися виконувати протизаконний заказ, наполягаючи на необхідності приїзду слідчо-оперативної групи", – говориться у повідомленні.

Через деякий час група на чолі з керівником одного з підрозділів Головного управління поліції у Рівненській області та головами райвідділу прибула на місце подій.

"Використовуючи тиск, вони "переконали" підлеглих не заважати протиправному видобутку бурштину та покинути урочище", – розповіли у відомстві.

Згодом співробітники служби безпеки задокументували причетність поліцейського керівництва до протекціонізму незаконного бізнесу.‡агрузка...