Служба безпеки України затримала в Харківській області так званого "начальника" "Донецької залізниці".

Про це інформує прес-служба СБУ, передає Коррупція.інфо

"Служба безпеки України затримала на Харківщині незаконно призначеного терористами т. Н." ДНР "" начальника "ДП" Донецька залізниця ", – йдеться в повідомленні.

За даними СБУ, в травні минулого року представники незаконних воєнізованих формувань, озброєні автоматами, увірвалися в офіс Донецької залізниці і "поставили" свого керівника.

У той же час співробітниками Служби безпеки було встановлено, що правопорушник на той час уже активно співпрацював з бандформуваннями, знав про підготовку до захоплення адмінбудівлі управління залізниці і завчасно погодився на своє призначення.

Крім того, як зазначили у відомстві, затриманий за вказівками представників сепаратистів "ДНР" здійснював масштабне розкрадання майна державного підприємства, зокрема, керував розрізанням на металобрухт рухомого складу залізниці, що завдало мільйонних збитків галузі. При цьому, відповідно до інформації СБУ, отримана злочинним шляхом прибуток спрямовувалася на фінансування терористичних організацій.

В даний момент в рамках розпочатого ГСУ СБУ кримінального провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

 

террорист
Источник:http://censor.net.ua/p328230