Наразі в "Укрзалізниці" проходить обшук із метою фіксації кримінального правопорушення, що стосується розтрати коштів компанії в особливо великих розмірах, – передає Корупція інфо

Популярне: Це що таке??? У Раді повідомили про новий закон, український паспорт зможуть отримати одиниціГенеральна прокуратура України обшукує будівлю ПАО "Укрзалізниця" за адресою Тверська, 5. 
"На місці працюють слідчі, можу підтвердити, що проходять обшуки, вручається підозра. Тверська, 5, "Укрзалізниця", – розповіла Сарган. 
Водночас заступник начальника відділу процесуального керівництва ГПУ Олександр Цилюрик в ефірі телеканалу NewsOne повідомив, що обшуки проводяться через розкрадання великої суми коштів підприємства.  "Проходить обшук із метою фіксації кримінального правопорушення, що стосується розтрати коштів ПАТ у особливо великих розмірах. 
Одному з керівників локомотивного господарства оголошено підозру, однак, оскільки він відсутній, повідомлення про підозру передано одному з членів правління", – сказав Цилюрик. 
За словами представника ГПУ, в кримінальному провадженні вивчаються розкрадання на сотні мільйонів гривень, а в рамках зазначеного оголошення підозри фігурує сума в 12 мільйонів гривень.
 "По епізоду, за яким висунуто підозру, було закуплено за сприяння вказаного керівника в юридичної особи продукцію неналежної якості, що не могла бути використана в ремонті рухомого складу" – сказав Цилюрик. 
Заступник начальника відділу ГПУ уточнив, що ці закупівлі здійснювалися в 2015-2016 роках. Згідно з даними веб-сайту "Укрзалізниці", заступниками начальника зазначеного департаменту є Ігор Режило та Віктор Лесик.

 ‡агрузка...