На лікування українця, якого жорстоко побили в Любліні, поляки зібрали понад 15 тисяч злотих, передає Корупція.Інфо

Популярне: Справжня м’ясорубка: Масштабна смертельна ДТП під Харковом, постраждалих важко порахувати. Просто ПЕКЛО на дорозі

«Є сила! Завдяки вам вдалося зібрати суму, необхідну на операцію Євгена. Чоловіка вже прооперували. До нас звернулася також стоматологічна клініка, яка запропонувала безкоштовно дпопомогти в лікуванні Євгенія», – написав фонд Homo Faber на своєму профілі у ФБ. Про це повідомляє Польське радіо

Нагадаємо, що напад на 25-річного Євгена стався 26 серпня у Любліні. Як повідомляв раніше Форпост, Євген,який вчиться заочно на факультеті ветеринарної медицини, повертався ввечері до дому. Перед крамницею, яку минав чоловік, стояло троє нетверезих чоловіків та жінка. Чоловіки почали його зачіпати, вимагаючи грошей. Студент відповів, що не має грошей. Тоді старший з компанії запитав, звідки він приїхав до Любліна. Євген відповів, що з України.

Після цього Євгена жорстоко побили, зламавши щелепу і ключицю та вибивши зуби. Чоловіка забрали до лікарні, де йому зробили операцію.

Євген, через те, що не був застрахований, змушений був оплатити операцію та кожен день перебування в лікарні. На допомогу прийшов фонд Homo Faber, який займається захистом прав людини. Фонд оголосив в інтернеті про збір коштів на лікування українця. За добу 250 людей пожертвували понад 15 тис. злотих.

Поліція затримала нападників на українця. Прокуратура не виключає, що вони отримають звинувачення у «застосувані насильства через національну приналежність», за це загрожує кара позбавлення волі до п’яти років.