Відповідь українки на лист від брата-російського офіцера (18+)

Нещодавно, одна відома українка, яка є, напевно, найвідданішим волонтером, поділилася зі співвітчизниками листом від свого брата офіцера російської армії у відставці, – Корупція Інфо

Популярне: Тисячі студентів в сльозах, ВІН навічно залишиться в їх серцях. Рокове ДТП, що вплинуло на життя багатьох


Зараз чоловік мешкає у Підмосков'ї і, мабуть, вже навіть туди докотилася слава жінки – «слава укрофашистці».

Волонтерка зізнається, що з братом не спілкувалася вже багато років і, отримавши від нього листа, була дуже здивована.

Вісь, що він їй писав:

ПРИВІТ, РІДНА КРОВ!

Галя, згадай дідуся Павла, який тебе любив. але не ШМАРУ-ШАЛАВУ УКРОЖОПАСТАНСКУЮ. ВІН ЛЮБИВ свою добру і улюблену онуку. Згадай і ПЕРЕСТАНЬ УКОЖОПОСТАНИТЬСЯ! НЕ ГАНЬБИ ДІДУСЯ!!!!!

НЕ ГАНЬБИ НАШ РІД!!! І БАБЦЮ КВЕТЧИХУ!!!

Галя, ти бачила РОСІЙСЬКИХ окупантів? Хто їх бачив? На прикладі Сирії видно, що коли РОСІЯ воює, то все обісравшись біжать в СРАКУ! Я 27 років прослужив в армії і знаю на що здатна розкрадена Укропська армейка і на що здатна АРМІЯ РОСІЇ. Армія РОСІЇ – друга в СВІТІ за наземною міццю. Якщо б Росія захотіла, то завтра ТРИКОЛОР майорів над Радою, як над Рейхстагом. замість Америкосовского прапора! Невже у тебе мозку не вистачає? Або всім керують гроші? В тому числі й своїми життєвими інтересами. У тебе ж є ДІТИ. Про них ПОДУМАЙ!!! Я старший! І я більше пам'ятаю! Я ПАМ'ЯТАЮ ТЕ, ЩО ТИ І ПАМ'ЯТАТИ НЕ МОЖЕШ! Ти ще писалася в "тлусики", а я вже ногами ходив. І постарайся писати без помилок. Ти погано в школі вчилася? Пора дозріти розумово і морально!


Сьогодні

Як тобі Це – ЗАВЖДИ П'ЯНЕ, шоколадне обличчя-ярмо УКРАЇНИ? ЦЯ МОРДА-СРАКА, ЩО В ЄДИНІЙ ОСОБІ ЗБАГАТИЛАСЯ НА БІДНІЙ УКРАЇНІ! ТІЛЬКИ ВІН

ВІН У 7 РАЗІВ ОБЖЕРСЯ!!! А ТИ? ТИ ТЕЖ КРАДЕШ У РІДНОЇ НЕНЬКИ?

І ось її відповідь:

Тобі соромно має бути такий брєд писати! Відповідаю тобі, так, я особисто бачила РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ,15 лютого в Широкіно, коли я людей евакуювала звідти, коли по нас "гради" лупили російського виробництва, і так, сьогодні проти нас воюють покидьки російської армії, тому що ні один поважаючий себе офіцер не піде воювати проти України, і це у нас все з вашої мовчазної згоди і вашого президента путіна. Я багато чого надивилася за цей рік, і точно не ти мені будеш закривати рот, я не брала зброю і не йшла воювати, але я бачила жінку, у якої двох онуків у Безыменно на очах розірвало від російських снарядів, я була на похороні, коли дідусь ховав своїх доньку, онуку, правнука, вони просто приїхали його провідати і всі загинули на м-не Східний від російських "градів" і не дай бог вам таке ж пережити.

Чим ти пишаєшся російський офіцер? Тим, що у вас найсильніша армія, так ніхто і не сперечається, тим що ви можете за дві години стерти Україну з лиця землі, на жаль, можете. Але ти забув, що в цій самій Україні у тебе живе ТВОЯ СІМ'Я, ТВОЯ МАТІР, ТВОЯ СЕСТРА, ПОХОВАНИЙ ТВІЙ БАТЬКО (((. І МЕНІ ТЕБЕ ШКОДА, ти говориш за мої помилки, подивися як ти сам пишеш, утворений ти наш, і ще нам теж не подобається Порошенко, нам теж не подобається його владу, але ми, на відміну від вас, МАЄМО ПРАВО ГОЛОСУ!!! І, я сама особисто говорила президенту, що мені не подобається, і ми поміняємо і цього президента, і іншого, до тих пір, поки не наведемо порядок, але це НАША КРАЇНА, і ніякий Путін не буде вказувати нам, що робити, а ти живи в своїй "Рассее" і забудь про таку країну і своїй батьківщині Україні, таким як ти холуям путінським у нас місця немає!

Галина ОДНОРОГ, волонтер (Маріуполь)