Майже три роки тому на Чернігівщині сталася страшна трагедія. Двоє “екстрасенсів” вбили молоду подружню пару, яка просто довірилася їм, бо хотіла мати дітей. Причиною вбивства стали гроші, мобільні телефони, прикраси та навіть звичайна парасолька.

“Знахарям” -вбивцям дали відносно м’який термін – 11 і 15 років в’язниці. Рідні жертв і прокуратура наполягає на перегляді вироку.

Прокуратура Чернігівської області оскаржить занадто м’який вирок “знахарям”, які жорстоко розправилися з родиною киян. 45-річний Ігор Гордієнко отримав 15 років ув’язнення, його спільниця, 47-річна Ніна Попівка – 11 років в’язниці. У прокуратурі вважають, що вбивці легко відбулися і просить для “мага” довічний термін, а для його супутниці – 15 років.

“Судом не в повній мірі враховані безжалісне і хо

лоднокровне позбавлення життя людей, які їм довірилися і сподівалися на допомогу у вирішенні особистих проблем”, – каже перший заступник прокурора Філіп Бєліков.

Трагедія трапилася в селі Шаповалівка Чернігівської області. Туди до “знахарів” їздили Ольга і Віталій Зубенко за останньою надією – завести дитину. Молоді люди п’ять років прожила разом. До зникнення вони винаймали квартиру на столичній Троєщині. Ольга працювала в квітковому магазині, чоловік – в пекарні. Екстрасенсам вони зізналися, що збирали гроші на власне житло.

Саме $ 50 тис., про які по секрету розповіли “цілителям”, і стали причиною вбивства. У цьому зізнався на суді обвинувачений Ігор Чорний – так “маг” іменував себе. 14 червня 2017 року пара вирушила в село Шаповалівка. “Маг” обіцяв, що допоможе Ользі завагітніти. Більше живими їх ніхто не бачив.

У суді “маг” розповів, що приймав відвідувачів у літній кухні домоволодіння Ніни Попівки. Того вечора він повів Віталія вночі для окультного обряду в безлюдне місце на околицю села – до покинутої ферми. Там заздалегідь викопав яму і приготував розчинник і електроліт. Спершу вдарив хлопця по голові і шиї металевим прутом, а потім добивав шилом в серці. Тіло і обличчя спотворив вайт-спиритом, а потім підпалив.

“Ольгу я вбив, коли повернувся. Спочатку завдав удар кулаком в груди, а потім – п’ять разів шилом в серці. Тіло дівчини теж відніс і кинув в яму”, – розповів в суді Гордієнко.