батарея

Терористи під Сатробешевим потужно обстріляли фальшиву ціль сил АТО, "купившись" на трюк українських військових.

Про це у Facebook написав радник президента Юрій Бірюков, передає Корупція.Інфо.

Снимок Снимок2

За його словами, українські військові встановили батарею Д-30 на позиції. Однак вона була несправжня. Практично цілий день за "розгортанням батареї" спостерігали безпілотники бойовиків. Пізніше терористи відкрили вогонь по "фальшивій цілі", тим самим здавши свої позиції і отримали відповідь із зовсім іншого місця.

І тільки собі стемніло, десь о 21:50, з цієї позиції почали стріляти. Голосно, сильно, багато. Ну, погортайте вчорашні новини. І 120 мм міномети, і 122 мм гармати, навіть 152 мм прилітало. А в небі дзижчало вже три пропелера, хороводи хороводили. Загалом — рознесли вони цю нашу батарею в пух і в прах. Випустили в повітря тонни боєприпасів,

— розповів Бірюков.

"Вони старанно стріляли по цій батареї і в запалі, і в азарті не звернули увагу, як до них прилетів Песець. Зооовсім з іншого місця. Боєкомплект детонував до ранку. За даними перехоплення – Песець прилетів в розташування повної батареї 2С1 (6 одиниць)", — написав він.

Радник президента зауважив, що українські бійці не вперше так обхитрили терористів. Цей же трюк вони використовували з часів оборони донецького аеропорту.