Родичі та друзі 31-річної Наталі Тріли, яка загинула в смертельному ДТП за участі власника футбольного клубу "Карпати" і телеканалу ZIK Петра Димінського, переконані, що за кордоном мільйонер виношує "план Б" щодо уникнення відповідальності, передає Корупція.Інфо

Популярне: Луценко зробив гучну заяву про ДТП Димінського. Таких слів від нього не чекав ніхто!


"Я думаю, що це спроба взяти паузу – окей, я є тут, нічого ви не зможете зробити, не взяти ні ДНК, для того щоби порівняти з ДНК на подушці. За цей час можна зробити кілька дзвінків, з кимось поговорити – тобто ця пауза для того, щоб врегулювати певні питання", – сказав товариш загиблої Роман Гапачило.
До мами дівчини приходив охоронець Димінського, а також дружина та мама бодигарда, який узяв на себе провину за скоєне – вони просили пробачення.

"Наталіна мама просто поклала Біблію, сказала: якщо це був він – покладіть руку на Біблію і скажіть, що це він. Ніхто руку не поклав. Ми їм чітко сказали: йдіть до Димінського, хай він визнає провину – і тоді ваш син буде на волі", – зазначив Степан Мацевко.

Раніше повідомлялось, що слідство отримало докази того, що за кермом автомобіля Mercedes був точно не 43-річний охоронець Петра Димінського, який взяв вину за смертельне ДТП на себе. Сам олігарх вилетів у Женеву, не з'явився на допит у якості свідка (назначено новий на 25 серпня). Також він мав здати аналіз ДНК. Якщо бізнесмен не йтиме на контакт зі слідством, правоохоронці звертатимуться до суду про примусове доправлення. Коли ж справа затягнеться, то долучатимуть Інтерпол.