Як стало відомо, на цьому тижні відбудеться великий сходняк олігархів.

Вперше за багато років всі олігархи країни зберуться за одним столом, щоб обговорити критичну ситуацію, пов'язану з блокадою торгівлі на крові українців, пише Корупція.Інфо

Слідуючи інформації, олігархи панікують у зв'язку з тим, що блокада з Донбасу може перекинутися на інші області України і перерости в справжню війну проти них.

Популярне: Посеред ночі на автодорозі “Київ – Чоп” сталася трагедія

«Порошенко планує великий сходняк. Збираються фактично всі олігархи країни обговорити вкрай складну ситуацію. Є побоювання, що блокадчикам хтось зливає найважливішу інформацію і підказує, куди саме варто бити. Президент боїться, що таким чином спливе щось убивче проти нього і режиму в цілому. Вони побоюються того, що українці почнуть блокувати бізнес олігархів по всій країні», — говорить джерело.

Як повідомлялося раніше, блокада Донбасу стрімко розвивається. 20 годин тому було заблоковано стратегічну дорогу на Маріупольському напрямку.

На блокаду з'їхалося безліч нових людей з усієї України. Це вже перестає бути просто блокадою. Це вже справжня боротьба проти олігархату в країні.

Журналісти пишуть:

«Це найпотужніший удар з боку ветеранів. Силу цього удару ви зрозумієте в найближчі кілька днів»

Варто відзначити, що кілька днів тому деякі українські ЗМІ повідомляли про зустріч Порошенка, Ляшка і Ахметова. Після цього Народний Фронт, БПП та Радикальна Партія підписали якісь документи, спрямовані на недопущення позачергових виборів в Україні та спільної підкилимної діяльності ВРУ.