Народний депутат України Вадим Підберезняк заявив, що його колега по парламенту, член фракції «Блок Петра Порошенка» Аркадій Корнацький, за інформацією з відкритих офіційних джерел, має бізнес в Російській Федерації, окупованому Криму, а також причетний до скоєння замовного вбивства на території Московської області .

93541_1

Про це Вадим Підберезняк, разом з колегами по Миколаївській обласній організації партії «Народний фронт», заявив сьогодні, 3 вересня, в ході прес-конференції, – повідомляє корреспондентНікВестей.

Він підкреслив, що все заявлене ним сьогодні журналісти можуть перевірити самостійно, відкривши відповідні сайти державних реєстрів Російської Федерації.

Зокрема, за словами Вадима Підберезняка, 21 травня 2015 року Московський обласний суд засудив до 9 років ув'язнення трьох громадян Російської Федерації за вчинення умисного вбивства, серед яких Олексій Корнацький – племінник Аркадія Корнацького. Він додав, що в тексті вироку є свідчення підсудних, які стверджують, що скоювали злочини в інтересах Аркадія Корнацького, який тоді мав намір придбати земельну ділянку в Одинцово, а вбитий громадянин Микола Дубровський перешкоджав в здійсненні покупки.

– Я звертаюся з тим, щоб звернути увагу на діяльність Корнацького в Україні. На мою думку, ця людина є агентом впливу спецслужб Російської Федерації. Ми явно бачимо політику, цитати і риторику таких людей, як Корнацький, спрямовану на те, щоб дестабілізувати ситуацію шляхом критики більшості у Верховній Раді, таким чином, розвалюючи більшість, вони ініціюють штучну кризу в країні. Тому закликаю звернути увагу на діяльність цієї людини в нашій країні, – сказалВадім Підберезяк.

Народний депутат також додав, що на сьогоднішній момент залишаються питання до громадянства Аркадія Корнацького. Він повідомив, що станом на серпень 2016 року електронний реєстр Федеральної міграційної служби Росії, містить інформацію, що російський паспорт Аркадія Корнацького все ще дійсний. Подвійне громадянство, як відомо, заборонено Конституцією України.

Вадим Підберезняк також перерахував підприємства сім'ї Корнацьких на території Російської Федерації і окупованого Росією українського півострова Крим: ЗАТ «Гідросан», КІЗ «Горки-88», ДПК «Жубково», ТОВ «Земля і дім», ПК «ТПФ« Каскад », ВАТ «Швидкісні платні автомобільні (вулиці) дороги», ТОВ «Згода», ОСПК «Тиша», ОСПК «Торопенко», КГ «Чорноморське».

За даними фактами народний депутат Вадим Підберезняк вже звернувся до Президента України Петру Порошенко, в Генеральну прокуратуру України, Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ, а також Національне антикорупційне бюро України.