695462_1455014

Судді Вищого господарського суду Віктору Швецю, який погорів на хабарі у 5 тисяч доларів наприкінці березня, досі не оголошено про підозру ані Генпрокуратурою, ані Військовою прокуратурою України.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Вадим Лабас, передає Корупція Інфо.

Він нагадав, що під час затримання у Швеця, окрім отриманого хабара, також знайшли боргову розписку на 50 тисяч доларів і боргова розписку від іншого судді на 375 тисяч доларів. Окрім того, у Швеця вилучили близько 200 тисяч доларів, 20 тисяч євро і близько 1,5 млн гривень готівкою.

"І здавалося б, що тут ще думати? Але ні, судді Швецю ані ГПУ, ані Військова прокуратура не оголосили підозру. Може, звісно, через те, що Швець кум Балоги, а може тому, що суми досить великі", — написав активіст.

Разом з тим, сайт "24" отримав фотографії із затримання судді Вищого господарського суду, які підтверджують вилучення у нього значних коштів.

695462_1455005 695462_1455006
Нагадаємо, СБУ повідомила, що суддя Вищого господарського суду Віктор Швець погорів на хабарі у 5 тисяч доларів ще 25 березня. Тоді ж з’явилася інформація, що Швець був затриманий співробітниками СБУ спільно із військовою прокуратурою.

Однак у той же день інформацію про затримання спростували. Правоохоронці пояснили, що для затримання судді потрібен дозвіл Верховної Ради. Відповідного документу на сайті парламенту знайти не вдалося. Тому Швець і досі перебуває на волі. За останніми даними він зараз госпіталізований до хірургічного відділення однієї зі столичних лікарень.

Джерело: 24 канал