У неділю, 23 квітня, синоптики по всій Україні обіцяють дощі, а вже через кілька днів, за їхніми словами, прийде 20-градусне тепло, передає Корупція.Інфо

Популярне: ЦЕ НІЗАЩО НЕ МОЖНА ПРОПУСТИТИ! Названо найкращий день у 2017 році, який принесе усім УДАЧУ!

У північній частині в неділю вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. На решті території часом дощ. У Карпатському регіоні – дощ з мокрим снігом. Тільки в Криму та Приазов'ї вночі без опадів.

Про це також пише і головний синоптик в Opogode Наталія Діденко.

Так, вітер переважно північно-західний, 7-12 м/с.

Температура вночі 1-6 градусів тепла, в західних, північних і більшості центральних областей повсюди, на решті території місцями на грунті і в повітрі заморозки 0-5 градусів. Температура вдень 8-13 градусів тепла. На високогір'ї Карпат вночі та вдень 0-5 градусів морозу.

У Києві в неділю вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Вітер переважно північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 1-3 градуси, вдень 9-11 градусів.

У Львові завтра вночі опадів не буде, вдень дощ. Вітер західний, північно-західний, помірний. Температура вночі 3-5 градусів, на ґрунті, місцями і в повітрі заморозки 0-5 градусів, вдень 8-10 градусів.

У Дніпрі 23 квітня дощитиме. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-5 градусів, на ґрунті місцями заморозки 0-5 градусів, вдень 10-12 градусів.

В Одесі на найближчу добу прогнозують дощі. Вітер південно-західний з переходом на північно-західний, помірний. Температура вночі 3-5 градусів, на ґрунті місцями заморозки 0-5 градусів, вдень 10-12 градусів.

У Харкові неділя буде дощовою. Вітер західний з переходом на південно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 3-5 градусів, на ґрунті місцями заморозки 0-5 градусів, вдень близько 10 градусів.

У Карпатах 23 квітня прогнозують дощ з мокрим снігом. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі від нуля до 5 градусів морозу, вдень від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

Через кілька днів в Україну повернеться тепло, обіцяють в Укргідрометцентрі. Ночі стануть теплішими, денні максимуми, 26 квітня, будуть коливатися у межах 16-21 градусів, далі – тепліше і сонячно.