сбу

За фактом розповсюдження на Форумі видавців у Львові книг антиукраїнського змісту, виданих у харківському видавництві «Фоліо», відкрито кримінальну справу.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, матеріали цієї справи передано до Служби безпеки України Харківської області, повідомляє Корупція Інфо

Як зазначається у повідомленні, про відкриття кримінальної справи повідомив начальник управління СБУ у Львівській області Віктор Андрейчук.

«У цій справі не все так просто. Частину книг під маркою українського видання було надруковано у Російській Федерації. Це спецоперація російських спецслужб», – заявив Андрейчук.

Фоліо

Нагадаємо, під  час відкриття Форуму видавців відбувся пікет, який організувала львівська громадська організація «Меморіал», що протестувала проти книг харківського видавництва. Олександр Красовицький назвав це провокацією ФСБ, спричиненою появою у «Фоліо» книжок про війну та заявив, що звернеться зі скаргою до СБУ.

Нагадаємо також, що видавництво подало до суду на Спілку письменників України через заяву щодо книги Платона Бєсєдіна.

«Позов уже в суді. Але наші суди є дуже повільними, так що, думаю, справу розглядатимуть через кілька місяців», – розповів Красовицький.