Україна може надати Італії своїх лікарів і спирт для медичних потреб на тлі пандемії коронавируса. Сьогодні глава МВС Арсен Аваков на щоденній нараді у президента Володимира Зеленського по боротьбі з розповсюдженням коронавирусу обговорив таку можливість з гарантом.

Про це повідомляється в прес-службі Офісу президента.

В рамках зустрічі у президента Володимира Зеленського, Арсен Аваков повідомив, що Італія звернулася до України з проханням допомогти з бригадами медиків. Деякі країни вже надали таку допомогу.

“Було б добре надати Італії бригаду з декількох наших фахівців, скажімо анестезіологів, до того, як у нас настане пік хвороби. Тоді вони повернуться з неоціненним досвідом боротьби з пандемією. Однак ми повинні забезпечити їм повну безпеку і кращі умови роботи в Італії”, – заявив Зеленський в ході наради.

У свою чергу, Аваков запропонував також поставити в Італію партію спирту для медичних потреб, так як в країні на тлі загострення пандемії коронавируса зараз спостерігається дефіцит дезінфікуючих засобів.

Нагадаємо, в Італії, де кількість хворих коронавірусів перевищило позначку в 100 000 чоловік, 63 лікаря померли від Covid-19.