США на цьому тижні передадуть Україні безпілотні літальні апарати і прилади нічного бачення. Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт повідомив під час дискусійного клубу, організованого фондом "Відкрий Україну", передає Корупція.Інфо.

Кажучи про допомогу Сполучених Штатів українським військовим, Пайєтт зазначив, що "ми вже сьогодні зобов'язалися надати більше 600 млн доларів допомоги у сфері безпеки".

За його словами, на цьому тижні в Україну буде доставлено чергове спорядження. "У нас на цьому тижні відбудеться ще одна велика доставка безпілотних літальних апаратів. Ми доставимо більше приладів нічного бачення в найближчі кілька днів", – заявив Пайєтт.

Посол не уточнив точну кількість спорядження, яке надійде в Україну. Також він згадав, що в Україну вже доставлялися радари.

За його словами, Сполучені Штати допомогли "дуже хоробрим українським жінкам і чоловікам, солдатам і матросам, сухопутним військам і морським силам вашої країни тими засобами, які вони можуть використовувати для стримування російської територіальної агресії".