Квартиру Олексія Семенова, що є генеральним продюсером медіахолдингу “Новини”, куди входять заборонені телеканали ZIK, NewsOne і “112 Україна”, пограбували.

Про це стало відомо OBOZREVATEL із власних джерел.

Пограбування сталося увечері 6 лютого в елітному житловому комплексі на бульварі Лесі Українки. Злодії проникли в квартиру продюсера способом підбору ключа в проміжку між 18-ю і 19-ю годинами.

За словами джерела, грабіжники забрали із квартири 120 тисяч доларів (3 млн 346 тис. гривень) і коштовностей на 5 мільйонів гривень.

На ситуацію також відреагував Ігор Мосійчук у своєму телеграм-каналі.

В Києві пограбували квартиру Олексія Семьонова генпродюсера закритих владою каналів Медведчука.
Злодії винесли з обкраденої квартири 120 000$ і цінності на 5 млн. грн.

З цього приводу в мережах розгорівся всесвітній срач, адже одні радію а інші співчувають.

Панове заспокойтесь! Квартирних злодіїв абсолютно не цікавить політична чи ідеологічна спрямованість потерпілих. Злодії не робінгуди! Давайте краще ніж зловтішатися ловити злодіїв крадіїв і карати по закону!”, – написав він.

Нагадаємо, що Олексій Семенов – російський медіапродюсер, який останні роки живе і працює в Україні. Після того, як у 2018 році Тарас Козак в інтересах Віктора Медведчука придбав телеканали “112 Україна” і NewsOne, Семенов став генеральним продюсером медіахолдингу “Новини”.

У 2019 року в холдинг “влився” і телеканал ZIK. Тоді на закритій зустрічі зі співробітниками Олексій Семенов назвав себе “прокладкою між власником і працівниками” і пообіцяв не вводити цензуру.