Євросоюзу необхідно провести "додаткову роботу" в питанні надання безвізового режиму громадянам України і Грузії, заявив єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан, передає Коррупція.Інфо.

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства і переговорів по розширенню Йоханнес Хан заявив, що рішення ЄС про надання безвізового режиму Грузії і Україні буде прийнято в найближчі місяці.

Як повідомляє "Європейська правда", про це він заявив в Страсбурзі, відповідаючи на питання голови української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи Володимира Ар'єва.

За словами Хана, Євросоюзу необхідно провести "додаткову роботу" в цьому напрямку.

При цьому єврокомісар зазначив, що Україна і Грузія виконали всі необхідні критерії для отримання безвіза.

Єврокомісія визнала, що Україна виконала всі умови для отримання безвізового режиму в грудні 2015 року. Восени 2016 року проект про надання права безвізових поїздок до Європи для громадян України пройшов узгодження в комітетах Європарламенту.

Європейські чиновники відзначали, що Україна отримає безвізовий режим тільки після того, як буде узгоджений механізм його припинення.

Європарламент схвалив введення такого механізму на засіданні 15 грудня.

Президент України Петро Порошенко в середині січня 2017 року заявив, що Україна очікує вирішення питання про введення безвізового режиму в найближчі тижні.