Міністерство економічного розвитку і торгівлі не зуміло добитися визнання недійсними і скасувати результатів відкритих торгів на закупівлю робіт з реконструкції вул. Мечникова у Львові, так як не вдалося визнати недійсним договір на реконструкцію цієї вулиці, укладений між УКБ Львівської міськради та ТОВ «Львовстройсеті». 

За інформацією ProfiDOM.com.ua, Вищий господарський суд визнав торги законними, а договір – дійсним. 

Нагадаємо, в листопад 2013 р. переможців торгів на 46 млн. грн. стало маловідоме підприємство «Львовстройсеті», засноване в грудні 2012 р. 

В грудні 2013 року прокуратура Львівської області звернулася до суду, щоб визнати недійсними результати торгів по вул. Мечникова. Підставою для позову стали результати перевірки, проведеної Управлінням правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту. Зокрема, прокурори з'ясували, що пропозиції учасників не відповідали умовам конкурсної документації, а у ТОВ «Львовстройсеті» були відсутні досвіди проведення аналогічних робіт та матеріально-технічне забезпечення для їх виконання. Але, незважаючи на це, міськрада уклала договір з компанією. 

У лютому з такими ж звинуваченнями в суд звернулося Мінекономрозвитку, але програло. Суд зазначив, що основним критерієм оцінки на торгах була ціна, за якою вибирали найбільш економічно вигідну пропозицію. Правда, під час слідства виявилося, що УКБ вже розірвало договір з ТОВ через брак коштів на ремонт.

 

Джерело: profidom