kkk

Сьогодні о 5:20 на лінію "102" зателефонувала чергова по ст. Суми і прохала, щоб наряд поліції прибув на станцію до одного з вагонів потягу "Костянтинівка-Київ". Заявниця пояснила, що група молодих людей, які підсіли в потяг в Харкові, розпивають спиртні напої та порушують громадський порядок, повідомляє ГУНП Сумщини, передає Корупція.Інфо.

По приїду групи, залізничники наполягали на тому, щоб поліція вжила дієвих заходів до конфліктних пасажирів. Останні ж навідріз відмовились полишати потяг. Як результат – рух потягу був затриманий майже на півтори години.

Поліцейським навіть довелось застосувати заходи примусу, аби доставити групу з 11 пасажирів до відділу поліції для з’ясування обставини.

Чоловіки виявились футбольними вболівальниками. Вони пояснили, що сіли в потяг в Харкові і прямували на футбольний матч, який завтра має відбутися в Ужгороді.

Наразі рух потягу відновлений, а ось вболівальники ризикують на футбол не потрапити – затримка потягу може коштуватиме їм кримінальної відповідальності.