Ведучу українського телеканалу NewsOne Ліну Нерус, яка 12 вересня спробувала наїхати на велополіцейского у відповідь на його зауваження про неправильну парковку, звільнили з роботи. 

Телеведуча розповіла, що вона не чинила опору поліцейським і була готова заново припаркувати авто, але правоохоронець заявив, що збирається оформляти протокол, а також викликати евакуатор. Дівчина пояснила, що півтори години не виходила з автомобіля, оскільки поліцейський поводився грубо, погрожував "починається твоє життя на нарах", кидав велосипед на капот автомобіля, намагався залізти всередину авто та інше. 

Так протокол був оформлений за допомогою спілкування через вікно автомобіля. Нерус додала, що коли через півтори години вона вийшла з машини, її повалили на землю і вдягли наручники. На місце подій приїхали ще два автомобілі патрульних і чоловік ведучої, який викликав співробітників прокуратури. 

При цьому пошкодження не були зафіксовані ні на автомобілі, ні на велосипеді. За словами ведучої, під час з’ясування питань потерпілий поліцейський був цілком активним, але був дійсно госпіталізований. Для Нерус також викликали "швидку". У лікарні лікарі нібито зафіксували у ведучої пошкодження і рекомендували їй тиждень повного спокою. Після того, як керівництво NewsOne дізналося про подію з мережі, ведучу звільнили тим же днем. Нерус подала заяву в прокуратуру з наміром виправдатися і очистити свою репутацію, але відновлюватися на каналі вона не планує. 

e203ad5ae7cb4402a90c5f271ba1a5bf