Глава Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі в інтерв’ю Радіо НВ «ставить діагноз» Кабінету міністрів України.

«Я там просто діагноз ставлю, а у них «скальпелі» в руках, у міністрів. Глава митниці, глава податкової і тим більше міністр фінансів можуть вирішити [проблему з податковим шахрайством], а вони цими «скальпелем» колупаються у себе в зубах замість того, щоб терміново «оперувати хворого», — зазначив Саакашвілі.

За його словами, міністр фінансів підтвердив величезні обсяги розкрадань з державного бюджету в Україні, проте продовжив стверджувати, що в країні краща податкова система в світі.

«І це він говорить українцям, які знають, з ким вони мають справу. Цьому всі аплодують і навіть деякі люди мені сказали, з влади: який він молодець, добре виступив! Так що все, що завгодно можна розповідати», — додав Саакашвілі.

Як раніше заявив глава Виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеіл Саакашвілі в інтерв’ю Радіо НВ, на даний момент на урядових «годівницях» осідають $37 мільярдів.

«37 мільярдів доларів. Щоб ми розуміли, це дорівнює дохідній частині українського бюджету. Тобто є один бюджет України офіційно, а є 37 мільярдів, які тримаються десь на „годівницях“, які є в основному в уряді України, але і в місцевій владі теж», — заявив Саакашвілі.

За його словами, у розкраданнях бюджету на даний момент задіяна особливо середня ланка бюрократії.

«Тому що воно не змінюється. Міністри змінюються, як калейдоскоп, а ці не змінюються, а ці просто нахабно беруть з бюджету, з кишені людей через різні „годівниці“ ці 37 мільярдів», — зазначив Саакашвілі.

Як розповів політик, бюрократичну систему в Україні не реформують, тому що з її допомогою здійснюють корупційні схеми.

«Ми йдемо в кожну сферу і говоримо: це абсолютно несправедливо, це неправильно, це бюрократично, давайте полегшимо. Вони починають придумувати причини, чому цього не можна робити. І потім ми дивимося, чому цього не роблять. Тому що, припустимо, з машин вони беруть 200 мільйонів доларів, в цілому митниця краде десь 3 мільярди на різних схемах тощо», — додав Саакашвілі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.