Небезпечну речовину було передано для подальшого зберігання та утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій. У Львові біля пункту прийому металобрухту виявили ємність з металевою ртуттю, – передає Корупція Інфо

Популярне: Тримайтеся міцніше!!! Стали відомі приголомшливі таємниці з біографії Єгора Соболєва

Знахідку виявили вчора, 20 квітня о 15:04, повідомили у ДСНС Львівської області.

"До Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в м. Львові на вул. Суботівська,13а біля пункту прийому металобрухту виявили пластмасову каністру з речовиною, яка ззовні схожа на металеву ртуть", – йдеться у повідомленні.В результаті обстеження підозрілої знахідки було встановлено, що в ємності – металева ртуть загальною вагою близько 36 кг.

О 19:30 ємність з металевою ртуттю передано для подальшого зберігання та утилізації в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Нагадаємо, щороку в Україну офіційно ввозять дві з половиною тисячі тонн нових батарейок для користування у побуті. Нелегально – приблизно так само. І лише один відсоток використаних елементів потрапляє на утилізацію. Решта опиняється на звалищах. Щодня тонни отрути потрапляють у повітря, ґрунт та воду. В нашій країні і досі не утилізують використаних батарейок. Без грошових дотацій переробники не готові починати бізнес, який не дасть прибутку.