У мережі обурені тим, що екс-міністр, народний депутат і лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, народження внучки якої недавно пишно відсвяткували в особняку сімейства під Києвом, вчора з'явилася в Херсоні в дорогущих туфлях всесвітньо відомого бренду.

Відповідні фото взуття опубліковані на сторінці "Херсонщина онлайн" в соціальній мережі Facebook, передає Корупція.Інфо.

e2cada9bf933a89f12b7eadbc4bd5729

Відзначимо, що в Херсон Тимошенко приїхала для того, щоб підтримати кандидата від своєї партії на виборах до Верховної Ради.
 

73794f62b6c844f719404e900f31a8a1
Кілька сотень людей, переважно похилого віку, попередньо привезли автобусами на центральну площу міста.
Журналістам місцевих ЗМІ вдалося сфотографувати, як екс-міністр виступала в колекційних туфлях італійського будинку моди Gucci зі шкіри змії перед кількома сотнями пенсіонерів.
 
Попередньо херсонські ЗМІ також повідомили, що вартість чартерного рейсу Тимошенко з Києва до Херсона літаком GULFSTREAM G200 склала близько $ 40 тис.

У той же час прес-секретар НАК "Нафтогаз України" Олена Осмоловський також поділилася цією публікацією в мережі, забавно відреагувавши на це.

"А так у нас. Це, звичайно, туфлі роботи молодого українського дизайнера Василя Гусія, який робить їх для шановного депутата безкоштовно, по любові", – зіронізувала Осмоловський.

Користувачі мережі також почали коментувати публікацію: "Ну немає у бідолахи інших туфель", "Бідна змія", "Юлька молодець. І я такі туфлі хочу, ми ж девочки !!!", "З Юлею дивлюся фоткаться народ попер. Ну прям як з мавпочкою на курорті! "