Не зумівши розвалити Україну в результаті прямої агресії, Росія переключилася на роботу по розколу країни зсередини, передає Корупція.Інфо

Популярне: Жахливе самогубство у Виноградові! Мешканці і досі не можуть у таке повірити

Про це в заявив військовий експерт Олексій Арестович.

"Вони зрозуміли, що з фронту нас взяти не вийде, що потрібно брати нас зсередини. І тільки після створення відповідних умов всередині за 2-3 роки, можливо вторгнення з фронту, якщо, наприклад, внутрішній стан України досягне такого рівня, що, наприклад, частина командирів бригад відмовиться виконувати накази і перейдуть на російську сторону. А ця робота ведеться", – зазначив він.

За словами Арестовича, навіть з урахуванням економічних санкцій, запас міцності Москви дозволяє залишатися їй реальною загрозою для Києва.

"Якщо ти хочеш зруйнувати якийсь колектив, то ти повинен мати людину всередині, і повинен забезпечити тиск зовні. Вони саме так і роблять. Не вийшов цей такт, вони підуть на інший. Насправді дуже рано з цими санкціями святкувати перемогу. Ми бачимо реакцію Європи, а європейська демократія дуже часто закінчується там, де починаються гроші Газпрому. У них величезний вплив на Європу. І не так все погано, як нам здається, коли ми трохи перегинаємо з нашою пропагандою, що Росія завтра розвалиться. Запас міцності там дуже великий", – наголосив експерт.