Позафракційний народний депутат Надія Савченко повідомила Верховну Раду про своє відрядженні за кордон за тиждень, передає Корупція.Інфо

"Надія Савченко за тиждень в апарат ВР подала заяву про відрядження до Страсбурга, на сесію, яка розпочнеться сьогодні о 18:00. (Питання політв'язнів). Завтра (13 березня. – Ред.) там робочий день і ряд зустрічей. Тобто фізично вона у вівторок буде там. Про це заздалегідь було повідомлено", – написала її сестра Віра Савченко на своїй сторінці в Facebook.

Вона додала, що виклик на допит до Служби безпеки України у справі глави українського центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана ніхто не отримував.

"Те, що "керманичі та очільники" використовують цю ситуацію, щоб звинуватити її "у втечі за кордон" – це їх методи. Виклик на допит ніхто, до речі, не отримував. По поверненню Надія охоче поспілкується з усіма керівниками. Чартери вміють і люблять бігти тільки вони "кулі в лоба", – написала Віра Савченко.

Також, в коментарі виданню "Гордон" вона звинуватила Генеральну прокуратуру України у використанні обставин в своїх інтересах.

"Якщо в ГПУ підносять відрядження Надії як втечу за кордон або переляк, то так просто карта лягла. Вони використовують обставини, що склалися, в своїх інтересах. У Надії на завтра запланована низка зустрічей, на яких будуть обговорюватися питання, пов'язані з політв'язнями. Сьогодні ввечері вона, звичайно ж, не встигне провести всі зустрічі", – підкреслила Віра Савченко.

Вона додала, що нардеп можливо повернуться в Україну ввечері, 13 березня.

"Думаю, Надія повернеться в Україну завтра ввечері. А може, і вранці – як вийде. Луценку не потрібно "придурювватись" і робити вигляд, ніби Надія втекла з країни. Ніхто нікуди не тікав. Вона не з таких. Тільки щури можуть за кордон на чартерних рейсах літати", – резюмувала сестра Савченко.

 

 

 

 

 

Популярне: В Україні знову перерахують пенсії: Кому "світить" солідне підвищення