Після проведення службового розслідування щодо розстрілу правоохоронців у Княжичах з Нацполіції звільнили сімох офіцерів. – пов

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України. Звільнені офіцери обіймали керівні та оперативні посади у поліції.

Зі служби звільнили керівника карного розшуку міста Києва. Він безпосередньо відповідав за підготовку та проведення спецоперації із затримання грабіжників у Княжичах. Крім того, з посади зняли начальників оперативної служби столичного главку поліції. Вони не забезпечили належної взаємодії та обміну інформацією між підрозділами на місці події. Офіцери також дезінформували керівництво, не оцінивши належним чином обстановку під час інциденту.

З посад звільнили й кількох керівників Шевченківського управління поліції. Причиною стало те, що правоохоронці неналежно проаналізували оперативну інформацію, а це й призвело "до визначення невірного об'єкту нападу".

Під звільнення потрапила й відповідальна особа від Управління поліції охорони. Його звинуватили у тому, що він невчасно доповів про розстріл. З посади усунули оперуповноваженого Департаменту карного розшуку Нацполіції за аналогічним обвинуваченням. Ще до дев'ятьох поліцейських застосували дисциплінарні стягнення.