Колегія суддів Фрунзенського райсуду Харкова на засіданні у вівторок, 26 липня продовжила вивчення матеріалів справи про теракт, який стався 22 лютого 2014 року біля Палацу Спорту, і продовжила арешт обвинувачених.

Про це повідомило агентство "Інтерфакс-Україна" з посиланням на адвоката потерпілих Олег Головкова, передає Корупція.Інфо.

Суд продовжив запобіжний захід на 60 днів, до 26 вересня. Головков також розповів, що в ході засідання один з підсудних, Віктор Тетюцкий, заявив клопотання про позбавлення його (О. Головкова) адвокатської ліцензії.

"Він мотивував своє клопотання тим, що я дозволив собі некоректні, на його думку, висловлювання стосовно підсудних. Суд відмовив Тетюцкому в задоволенні його клопотання і роз'яснив, що він може звернутися з цього питання в кваліфікаційну комісію Харківської ради адвокатів", – повідомив адвокат.

Наступне засідання суду призначено на 8 серпня.

Вибух біля Палацу спорту у Харкові стався 22 лютого 2015 року, під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції Гідності. Тоді 2 людини загинули і 11 були поранені. Згодом ще двоє померли в лікарні.