1cf17f6029f127f2419ddecdd0d387b01432969431

Співробітники міліції Києва вночі були змушені відкрити вогонь по автомобілю Daewoo Lanos, водій якого намагався втекти від правоохоронців.

Про це розповіли в прес-службі МВС в Київській області.

«Daewoo Lanos намагався «відірватися» від правоохоронців, зухвало порушуючи правила дорожнього руху: значне перевищення швидкості, проїзд перехрестя на червоне світло світлофора, виїзд на зустрічну смугу, перетинаючи подвійну суцільну лінію дорожньої розмітки. Дорогою правопорушники викидали через вікна пакетики з невідомою речовиною», – зазначили у відомстві.

Співробітники міліції повідомили, що затримали злочинців у Дніпровському районі столиці.

«Саме там міліцейський патруль порівнявся з автомобілем правопорушників. У переслідуваному авто чоловіки дістали предмет, схожий на пістолет. 

Інспектори міліції, діючи на випередження, зробили декілька попереджувальних пострілів з табельної зброї вгору. Коли зловмисники не відреагували на дії правоохоронців, міліціонери намагалися зупинити транспортний засіб порушників шляхом пошкодження», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, що під час спецоперації із затримання вбивць столичних міліціонерів, один із злочинців загинув під час перестрілки,  а трьох інших – затримали. У зловмисників вилучили шеврони батальйону «Торнадо».