Зловмисник надсилав смс-повідомлення із погрозами фізичної розправи над їхнім 10-річним сином. Наступні три роки зловмисник проведе у в'язниці та сплатить 50 тисяч гривень моральної шкоди. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передає Корупція Інфо.

Інцидент трапився у Дніпровському районі столиці. До правоохоронців звернувся чоловік із повідомленням: на його мобільний телефон надходять смс з вимогою віддати 30 тисяч доларів та погрозою фізичної розправи над його сином. Потерпілий додав: щоби підтвердити серйозність своїх намірів, зловмисник підстеріг хлопчика та зі всієї сили його штовхнув. Через такі погрози сім`я змінила місце проживання, однак повідомлення зі злочинним змістом і далі надходили батьку. Зрештою голова сім`ї погодився віддати гроші, повідомивши про цю домовленість працівникам поліції. Неподалік від станції метро «Видубичі» під час передачі грошових коштів правоохоронці затримали 27-річного зловмисника.

Вироком Дніпровського районного суду зловмисника за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України, на підставі ст. 75 (Звільнення від відбування покарання з випробуванням) Кримінального кодексу України звільнили від покарання з випробувальним терміном в один рік та грошовим стягненням у розмірі 10 тисяч гривень завданої моральної шкоди на користь потерпілого.

Однак Апеляційний суд міста Києва скасував вирок суду першої інстанції і призначив остаточне покарання – три роки позбавлення волі та стягнення на користь потерпілого моральної шкоди у розмірі 50 тисяч гривень.