uuu

У Києві за незаконне привласнення 11 тис. дол. затримали командира роти патрульної поліції. Про це повідомили в прес-службі ГУ Національної поліції, передає Корупція.Інфо.

Як зазначається, 14 березня до керівництва Національної поліції України від співробітників патрульної поліції надійшла інформація про факт зловживання службовим становищем з боку окремих співробітників Управління патрульної поліції Києва.

"Зокрема, мова йшла про протиправному заволодінні під час виїзду на місце події грошовими коштами в іноземній валюті на загальну суму близько 11 тисяч доларів США. Перевірку цієї інформації було доручено Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції", – йдеться в повідомленні.

За результатами проведених оперативних заходів вже на наступний день, 15 березня, протиправні дії поліцейського були задокументовані, встановлено місцезнаходження та вилучено гроші на загальну суму 11 тисяч доларів США.

Поліцейський, який є командиром роти патрульної поліції, затримано в порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Його підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Крім того, прийнято рішення про звільнення з лав поліції чотирьох працівників, двоє з яких – керівники.