завантаження (1)

У департаменті з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації повідомили про наслідки несправності газових колонок на вулицях Скорини, Стрийській, Ангарній.

2 травня о 18:42 в квартирі, на третьому поверсі чотирьохповерхового житлового будинку на вулиці Скорини в Сихівському районі Львова внаслідок несправності газової колонки отруївся, ймовірно, чадним газом Андрій В. 1976 року народження, якого у стані середнього ступеня важкості (22% карбоксигемоглобіну), було доставлено до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Після проходження барокамери потерпілого відпущено додому.

2 травня о 21:16 в квартирі на першому поверсі трьохповерхового житлового будинку на вулиці Стрийській у Львові внаслідок несправності газової колонки отруїлись, ймовірно, чадним газом три особи, з них одна дитина, яких було госпіталізовано до лікувальних закладів Львова: дитина 2015 року народження – в стані середнього ступеня важкості (3% карбоксигемоглобіну) до Західно – Українського спеціалізованого дитячого медичного центру; 1985 року народження – в стані середнього ступеня важкості (21% карбоксигемоглобіну) до Львівської обласної клінічної лікарні; 1963 року народження – з легким ступенем отруєння (10% карбоксигемоглобіну) до Львівської обласної клінічної лікарні. Після надання медичної допомоги потерпілих відпущено додому.

3 травня о 00:19 у приватному житловому будинку на вулиці Ангарній у Залізничному районі Львова отруїлись, ймовірно, чадним газом три особи, з них одна дитина, яких було госпіталізовано до лікувальних закладів Львова: дитина 2011 року народження – в стані середнього ступеня важкості до Львівської міської дитячої клінічної лікарні;1989 року народження – в стані середнього ступеня важкості  до Львівської міської дитячої клінічної лікарні; 1983 року народження – в стані середнього ступеня важкості до Львівської обласної клінічної лікарні. Після надання медичної допомоги потерпілих відпущено додому.

3 травня о 04:32 в квартирі на четвертому  поверсі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці  і Повстанській. у Франківський районі Львова отруївся, ймовірно, чадним газом власник квартири 1985 року народження, якого в стані середнього ступеня важкості (12% карбоксигемоглобіну) було доставлено до реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні. Після проходження барокамери потерпілого відпущено додому.