У п’ятницю ввечері в центрі Львова виник скандал між водієм таксі, пішоходом та велосипедистом через неправильне паркування автомобіля. В результат на капот таксі заліз і сів молодий чоловік.

Після того, як міська влада відвела окрему смугу на проспекті Свободи для громадського транспорту і заборонила там паркування, автомобілісти почали масово паркуватися на пішохідному тротуарі та велодоріжці вздовж так званої «стометрівки» – центральної алеї проспекту.

У п’ятницю, близько 19.00, виник скандал між водієм таксі та дівчиною велосипедисткою й пішоходом. Вони вимагали у таксиста відігнати автомобіль, який одночасно перегородив велодоріжку та тротуар. Водій, своєю чергою, відмовлявся це робити, пояснюючи, що очікує на клієнта, котрий вийшов у магазин, а місця паркування на проспекті Свободи не передбачено.

На знак протесту львів’янин Іван, який працює велокур’єром, але в цей день мав вихідний і випадково опинився на місці події, виліз на капот таксі і пообіцяв у подальшому бігати по машинах, які паркуються на тротуарах і велодоріжках.

Поруч автівки таксі було припарковано ще з півтора десятка автомобілів, однак їхніх власників не було на місці.

taxi_d9b73

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело: Вголос