img_8765

У лікарні працівникові поліції наклали гіпс, і він приїхав у райвідділ давати свідчення.

У Львові син колишнього начальника міського управління ДАІ Богдана Мицака Михайло збив патрульного поліцейського. Цю інформацію підтвердили у Сихівському райвідділі поліції. 

Лабораторна експертиза не підтвердила вміст алкоголю в крові чоловіка, однак у правоохоронців виникли підозри, що порушник ПДР перебуває у стані наркотичного сп’яніння. У нього взяли аналіз крові для проведення ще однієї експертизи.

23-річний Михайло Мицак зараз перебуває у Сихівському райвідділі поліції, куди він прибув, щоб дати свідчення. З ним спілкуються слідчі.

У райвідділі також перебуває поліцейський, який постраждав від наїзду автомобіля Михайла Мицака Audi A7. Йому у лікарні наклали гіпс і він приїхав у райвідділ для подання свідчень.

«Коли порушник хотів продовжити рух, я загородив йому дорогу. Він добре бачив, що я стою попереду, але все одно поїхав вперед», – розповів патрульний Євген Макаров.

Нагадаємо, у Львові поблизу ринку «Шувар» 23-річний водій автомобіля Audi A7 збив патрульного поліцейського. ДТП сталася після того, як правоохоронці попросили його показати документи. Водій на автомобілі намагався втекти на ринок, однак його затримали біля пропускної системи «Шувару».

Батько підозрюваного Богдан Мицак у 2012 році був начальником колишнього управління ДАІ Львова. У січні 2013 року його звільнив з посади тодішній керівник ГУ МВС у Львівській області Олександр Рудяк.