Скандал довкола будинку на вул. Січових Стрільців, 3 не вгамовується. Власники приміщень 1-го поверху замість вікна облаштували двері та прибудували терасу в проїзді Крива Липа.

Люди, які працюють поблизу будинку, кажуть, що дверний отвір з'явився нещодавно. За їхніми словами, власники переховуються від посадовців міськради.

"Близько тижня тому сюди приходила начальник управління охорони історичного середовища Львівської міськради Лілія Онищенко. Вона, начебто, навіть викликала міліцію. Що там далі було, не знаємо",– кажуть мешканці.

Лілія Онищенко підтвердила слова львів'ян. Вона зазначила, що не змогла знайти власників будинку. З її слів, там тільки були присутні працівники, які зразу ж розбіглися.

"Я викликала міліцію. Слідча група одразу склала протокол. Будемо з'ясовувати, хто цим володіє і чи є дозвільні документи",– додала Лілія Онищенко.Тим часом, чиновники вимагають, аби міський голова Львова спільно з прокурором міста та начальником міської міліції відшукав руйнівників пам'ятки і притягнув їх до відповідальності.

"Львів втрачає безцінні архітектурні та історичні шедеври. Така ситуація спричинена безкарністю зловмисників, які свідомо руйнують міські пам'ятки",– обрився Ярослав Музичко, депутат Львівської міської ради.

 

 

Читай найсвіжіші новини про Львів‡агрузка...