4-6 вересня – Фестиваль переселенців та львів'ян \ IDP Festivkrymsk_dim
За матеріалами www.vsemi4-6 вересня –  відбудеться фестиваль переселенців та львів'ян, повідомляє Корупція.Інфо з посиланням на vsemisto-lv.info

Програма:

1 вересня — Відкриття фотовиставки “Обличчя переселенців” Вікторії Поліщук (Крим).
Перша львівська медіатека, вул. Мулярська 2а

4 вересня о 20:00 – Виступ спільного проекту однієї з відомих виконавиць кримськотатарського фольку Ельвіри Сарихаліл та джазового колективу “Acoustic Quartet” (Крим, Харків, Донецьк).
З 17:00 біля музичної сцени також відбуватиметься майстер-клас з гончарного мистецтва кримськотатарського кераміста Рустема Скібіна.
Сцена перед ЛНУ І.Франка

5 вересня, 12:00-19:00 – Виставка народно-прикладного та декоративного мистецтва, майстер-класи з танців, кулінарна майстерня та ін.
Вул. Лесі Українки (біля ресторану “Айше”)

6 вересня о 22:30 – Kurbasy feat Manu. Медійна інсталяція "На нашій юлойці". Прем'єра музично-візуального перформансу на основі українського та кримськотатарського мелосу.
Балкон театру Леся Курбаса, вул. Леся Курбаса 3

В період окупації Криму і війни на сході України, на територію Львівської області були змушені переселитися тільки за офіційними даними більше 10 000 переселенців.
Фестиваль переселенців та львів'ян – своєрідне зведення культурних мостів та майданчик для діалогу, в якому візьмуть участь як переселенці, так і місцеві мешканці.