На перехрестях Львова ходять волонтери, які збирають гроші на фарбу. За них нібито все розмальовують в синьо-жовті кольори. Однак журналісти ZAXID.NET з’ясували, що псевдоволонтери майже нічого не фарбують, а із зібраних грошей отримують зарплату.

Волонтери ходять вулицями Кульпарківська, Любінська, Коперніка з ящиками «На фарбу». За гроші, які їм кидають, розмальовують сірі паркани, якими загороджені забудови. Однак за два дні промалювали кілька метрів. Активісти, які розмальовують мости, уже давно примітили псевдопатріотів.

«За вісім годин вони намалювали невеликий прапор, це тоді, коли наші люди можуть половину моста за цей час розмалювати», – розповів активіст.

Виявилось, збирають гроші на фарбу волонтери благодійного фонду «Їжаки». Це фонд, який уже недобре прославився у Львові, – збирали гроші на лікування дитини без відома родини. Самі ж «Їжаки» розповіли, що за фарбування отримують 40 грн в день, хоч у благодійному фонді працюють лише на волонтерських засадах. Окрім того, жодних чеків не показали, жодної звітності на сайті також немає.

Джерело: Zaxid.NET