«Святкувати правильно» 8 березня пікетом біля міської ради закликали сьогодні львівські феміністки. Активісти громадської ініціативи “Феміністична майстерня ” наголосили, що вони вийшли не за скасування Міжнародного жіночого дня, а за те, щоб повернути йому «первинне історичне значення».
– Ми хочемо нагадати усім, що 8 березня в історії – це Міжнародний день боротьби жінок за свої права, це день солідарності жінок в цій боротьбі. Цей день має означати набагато більше, аніж просто подарунки, квіти та привітання, – говорить одна із організаторів протесту.

Також активісти розповіли, що навіть в ХХІ столітті залишаються проблеми по відношенню до жінок, які були багато років назад. Мова йде про те, що жінка, на їхню думку, не може реалізуватися та конкурувати в своїх правах із чоловіками.

Більшість гасел протесту були досить провокаційними, на плакатах – фрази відомої української письменниці Ольги Кобилянської.

Чоловіки, які проходило повз пікету, посміхалися і казали активісткам: “Дівчата, не займайтеся маячнею і йдіть працювати!”.