Заступник голови партії "Розумна сила" Олександр Савченко заявив, що його побили тому, що він "прийшов першим" на збори своєї партії, передає Корупція.Інфо

Про це він розповів в своєму відеозверненні на сторінці в Facebook. Савченко стверджує, що їм завадили провести партійні збори.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

"Без всяких на те підстав почали провокувати, громити, зрізати ножами нашу символіку і фактично побили мене, який встиг прийти раніше за всі інші, щоб підготуватися. Доки можуть проходити цілком офіційні партійні заходи під такою загрозою?", – висловився він.

За словами Савченко, йому сильно травмували голову."Мені здається, що у мене струс мозку", – повідомив він.

Також потерпілий заявив, що "залишився живий завдяки двом співробітникам, які вийшли його захистити, хоч і не знали, хто він".

Нагадаємо, що в Києві 6 липня о будівля Торгово-промислової палати України (ТППУ) увірвалися представники націоналістичної організації "С14".

Вони зірвали захід політичної партії "Розумна сила", розповіли в ТППУ

«Партія орендувала приміщення під свій захід. Під час його проведення увірвалися близько 20-30 молодих людей у ​​футболках з написом "С14". Вони побили заступника голови партії Олександра Савченка»