У Туреччині затримали доньку колишнього голови УФМС Росії по Чеченській Республіці Асу Дудуркаєва за підозрою у зв'язках з ІДІЛ. Про це повідомляє турецьке видання Daily Sabah.

Повідомляється, що кілька років тому вона втекла до Сирії і стала дружиною командира терористичної групи Абу Омара аль-Шішані, який є громадянином Грузії.

ЗМІ відзначили, що Дудуркаєву затримали в ході антитерористичної операції в Стамбулі. Також були затримані двоє синів аль-Шішані, про смерть якого повідомлялося ще в 2016 році.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Асу Дудуркаєв був звільнений зі своєї посади в 2013 році через скарги населення на роботу відомства, а також через те, що його донька перебувала в Сирії. Батько відмовлявся від допомоги влади і заявляв, що поверне доньку самотужки.

Раніше повідомлялося, що у Франції запобігли масштабному теракту. Тоді були заарештовані двоє молодиків, уродженці Єгипту, які планували теракт із застосуванням вибухівки або отрути.

Також ми писали про те, що зухвалого теракту на День незалежності США вдалося запобігти ФБР. Як повідомляється, агенти американської спецслужби видали себе за "Аль-Каїду" розкрили підготовку терактів в двох штатах.